Přihlášení:    
  Zapomněli jste heslo?
 
 
 Náhradní díly
Navštivte náš eshop
ve kterém je více než 31 000 autodílů. Náhradní díly na vozy Toyota, Chrysler, Daihatsu, Isuzu, Honda, Hyundai, Iveco, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Suzuki, Subaru a mhonem více.
Firma Auto Matějček se zabývá prodejem a distribucí náhradních dílů na osobní, dodávkové a nákladní vozy. Naší specializací jsou náhradní díly na vozy japonských a korejských značek a také náhradní díly Iveco a náhradní díly Chrysler.
 

 Náhradní díly e-shopu
SVÍČKA ZAPALOVACÍ
58,00  Kč bez DPH

 

 Odkazy
 
 
     Vážení zákazníci, návštěvníci našich stránek,


Firma AutoMatějček se zabývá prodejem a distribucí náhradních dílů na osobní, dodávkové a nákladní vozy.

Naší specializací je prodej náhradních dílů na vozy japonské a korejské provenience, v tomto segmentu máme dlouholetou praxi a zkušenosti.

Snažíme se Vám nabízet kvalitní díly za přijatelné ceny.

V našem e-shopu najdete díly jak originální kvality, vyráběné v Japonsku, tak i díly levnější (s příponou JC) které pocházejí z Koreje.

Dále se specializujeme na dodávky dílů, které nejsou běžně k dostání, u těchto dílů jsme schopni s našimi zahraničními partnery, zajistit výrobu (jedná se např. o různé díly řízení, silentbloky,listová pera,vzpěry na 5.dveře, ložiska,výfuky a jiné) tato naše činnost je zajímavá pro naše zákazníky z řad specializovaných servisů, prodejců a velkoobchodů

Nenajdete-li některý díl v naší nabídce, neváhejte nás kontaktovat na uvedených kontaktech.Reklama:

© Jan Matějček, 2005-2007. Práva vyhrazena. Vyrobil Burian PEtr - www.dq.cz
Akční nabídka

MITSUBISHI GALANT (1992->) RAMENA


[ obrázek ]

Akční ceny ramen na tento vůz. PŘEDNÍ SPODNÍ RAMENO PRAVÉ (J35013), LEVÉ (J35014) pouze 1240 Kč/kus.
PŘEDNÍ SPODNÍ RAMENO ZADNÍ PRAVÉ (J35015), LEVÉ (J35016) za cenu 1950 Kč/ks. V E-shopu naleznete pod uvedenými objednávacími čísly.